Pokemon Destiny :: Official Forum ::
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

legendy a normale

2 posters

Go down

legendy a normale Empty legendy a normale

Pisanie by Route Wto Gru 23, 2014 12:20 pm

Witam moim zdaniem Pokemony normalne za latwo pokonuja legendy proponuje zwiekszyc przyrost statystyk legendom by byly one jakims wyzwaniem dla graczy i na legendy chodzilo sie w teamach 3/4 osoby a nie koles na 60 -70 lvlu zlapie sobie gengara leci na lugie i puff ma legende to troche bez sensu skoro normalny pokemon bierze solo legende bez zadnych problemow np duele mewtwo 120 lvl przegrywa bez problemu z gengarem 70-80 lvlem inne legendy przegrywaja np z gallade ktory ma combo jak legenda oraz na dodatek ma restore ktorym leczy sobie cale hp Smile prosze o rozwazenie tych propozycji zmian statystyk dla zwiekszenia trudnosci pokonania legend oraz ich wzmocnienia bo w takim wymiarze czasu pokonania legendy oraz jej zlapania mozna by rownie dobrze usunac legend boxa z sms shopu Very Happy

pozdrawiam route

Route
User
User

Liczba postów : 3
Reputacja : 0
Join date : 23/12/2014

Powrót do góry Go down

legendy a normale Empty Re: legendy a normale

Pisanie by Jaciub Pon Gru 29, 2014 2:58 pm

Chciałbym poff i mieć Lugie xD Poszło 70 ub i nie ma poff ;/
Zgadzam się. Mój Charizard Lugię ubija w 5s. (co prawda Charizard pokonał Artiego w anime może to jakiś związek xD). Ale z 2-3 dni temu po jednej z przerw męczyłem się z Celebi O_o musiałem z 10 revive zużyć. I tak moim zdaniem powinno być..

Tak samo jak legi złapane są dużo słabsze od tych z boxu.... Dzikie legi powinny mieć taki lvl jak te z boxu.. Jak ktoś nie chce wydawać złotówek to jak ma dorównać tym co wkładają? No i zniechęca to do łapania Legend..

Popieram pomysł Route

Jestem na Tak

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 28
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach