Pokemon Destiny :: Official Forum ::
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogarnij się.pl

5 posters

Go down

Ogarnij się.pl Empty Ogarnij się.pl

Pisanie by sysio Czw Gru 25, 2014 11:41 pm

Ludzie powiecie mi coto ma być?
Tak cofka po godzinie 23. Dzięki której mój celebi ma już zjebane staty, przed cofką były lepsze.
Lagi na serwerze że ledwo co się da zrobić.
Npc na lidze wywala w ścianę.Dalej Bugujący się gracz jak lata na poku to musi czekać cały dzień na admina.Przez to straciłem ponad połowę dnia z wczorajszym eventem x2.I jeszcze dodatkowo był problem
Z oddaniem mi mojego SH MeW z odpowiednimi statami jakie miał, bo tak się chciało...Co to moja wina że
zbugowałem się podczas latania?...
Ojjj i owiele więcej słyszę od graczy...Niech każdy gracz napiszę pod postem co z nim się działo...

A. P.S
Nie usuwaj tego tematu bo i tak założę nowy.

sysio
Banned User
Banned User

Liczba postów : 5
Reputacja : 0
Join date : 21/12/2014

Powrót do góry Go down

Ogarnij się.pl Empty Re: Ogarnij się.pl

Pisanie by blachaziom Czw Gru 25, 2014 11:49 pm

na serwerze ciągle są lagi... co jakies 30 minut nie moge sie ruszyc i wywala mnie z serwera a moja postac i wystawiony pokemon zostana. A zanim ja wejde ponownie moja postać zdazy zginac. Nie raz juz padalem przez to i strasznie to utrudnia gre...

blachaziom
User
User

Liczba postów : 1
Reputacja : 0
Join date : 25/12/2014

Powrót do góry Go down

Ogarnij się.pl Empty Re: Ogarnij się.pl

Pisanie by Nabu Pią Gru 26, 2014 12:32 am

sysio napisał:
Nie usuwaj tego tematu bo i tak założę nowy.
<3


BUGI KRASZE KIKI LAGI - Destiny w pigułce.
Nabu
Nabu
User
User

Liczba postów : 110
Reputacja : 6
Join date : 13/03/2013
Age : 26
Skąd : Kraków.

http://nabuu.pl

Powrót do góry Go down

Ogarnij się.pl Empty Re: Ogarnij się.pl

Pisanie by $wirus Pią Gru 26, 2014 7:54 pm

Od tego jest ten dział tj "Błędy i Bugi" == tutaj raportujemy bugi a administracja stara sie jak najszybciej naprawic. //Piszcie w tym temacie to bd miec cala liste w "pigulce".

$wirus
Admin
Admin

Liczba postów : 48
Reputacja : 1
Join date : 12/03/2013

https://pokedestiny.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Ogarnij się.pl Empty Re: Ogarnij się.pl

Pisanie by Jaciub Pon Gru 29, 2014 1:20 am

A więc tak:
1. Cofki! Wieczorem, to masakra co chwile....
2. Lagi! Laguje serw, nie często, ale się zdarza prze co jest zgon co = -2 lvl ;c
3. Na wyspę Charizardów, nie da się wejść! Napisałem do Blanda miał to naprawić, nw czy zrobił.
4. Legenda słabsza od zwykłych poków :O (do tego złapana legenda dużo słabsza od tej z boxu ;x to nie bug, ale bąd, który można by naprawić... niech te z boxu mają wyższy lvl, albo łapane niższy...)
5. Częste kicki i Crashe!
6. W nocy nie da się grać! Nie można się zalogować do gry.. Wybieramy postać i czekamy... czekamy... czekamy... Do tego nawet na stronkę wejść nie można...
7. Przydał by się ogarnięty team... Świrus jesteś sam, i to przeważnie wieczorami, za dnia Cię nie widzę.. Jest tylko Bland, który robi syf... (np. 26.12.14r. ok. północy robił event, w którym wygrałem legend boxa.. za chwile była cofka i koledze jakiemuś oddał legend boxa, a do mnie napisał czy mam ss'y.. -.-.. [świadek: np. Ziemniak])
8. Słaba reklama! Serw nigdzie nie reklamowany.. (sam przyprowadziłem 5 kolegów i siostrę)
9. Jeszcze raz! 0 różnicy między legami, a zwykłymi pokami....
10. Nie które poki po osiągnieciu lvl'a nie chcą ewoluować.. (może dlatego, że są smutne... Nie wiem czy to ma wpływ)

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 28
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Ogarnij się.pl Empty Re: Ogarnij się.pl

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach