Pokemon Destiny :: Official Forum ::
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lista Bugów, błędów i kilka poprawek

3 posters

Go down

Lista Bugów, błędów i kilka poprawek Empty Lista Bugów, błędów i kilka poprawek

Pisanie by Jaciub Wto Sty 20, 2015 11:56 am

Jako iż serwer miał być nawet tydzień OFF to postanowiłem zrobić taką listę co można poprawić.
Zapewne Świrusek wziął się do roboty skoro zamyka serwa na parę dni.


Lista Bugów!!!
-schody w elektrowni na Safarii nie działają
-nie da się rzucić balla w typchlosiona
-na wodzie w Saffron jest miejsce gdzie jak się wpłynie to pok umiera i żadnego innego nie można przywołać, jedynie ADM tp
@EDIT:
-na rogu jednej z piramid jak się po niej wejdzie włazi się w piramidę i nie idzie wyjść ani przywołać poka. Utknąłem Xd
-nie da się tutaj dziury wykopać:
Lista Bugów, błędów i kilka poprawek XK2mFo


Lista Błędów!!!
-najistotniejszy to chyba bugi pokemonów
-większość graczy jeśli złapie pokemona, on leci do depo mimo, że nie mają przy Sobie 6 pokemonów
-nie działający Pokedex. Przyczyna crashów, ale bez pokedexa nie można zrobić questa box +4
-przy pomniku Articuno, skrzynka z questem jest pusta
-na jednej z wysp (mg pokazać) skrzynka z questem jest pusta
-nie działa Telewizor. Mimo, że ktoś ma włączoną kamerę i nadaje.. TV nie działa...

Lista Poprawek!!!
-Legendy powinny mieć 1 lvl, ponieważ powinny być lepsze od kupionych legend, albo chociaż ten 5-7 lvl jak z boxa
-statystyki pokemona bez względu na wszystko powinny być takie same, lub minimalnie rosnąć, a nie za 40lvl +20 za 41 +16 za 42 +18 za 43 +16 itd...
-Słyszałem, że te same legi z boxów maja losowe statystyki np. 2 sh Mew mają różne statystyki. Każdy gatunek powinien mieć takie same staty, a nie jeden gracz wyda te 30 złotówek i dostanie super Mew, a drugi wyda te 30 zł i dostanie gówno (śmiało było można napisać)...
-powinien być respawn Mew oraz Mewtwo, słyszałem, że nie ma. A w statystykach jest zapisane, że na 40 Mew 2 zostały złapane
-Leaf stony powinny częściej dropić, 1 leaf na 1-2 h? no proszę... dajmy przykład fire, albo darkness 7 spokojnie na 1h
-Po odpaleniu serwa wczoraj, ludziom znikły Sh Mew oraz Sh Mewtwo np. Ja czy też Mystogan
-bugnął się znowu mi Gengar (Świrek czytaj GG), graczowi Ziemniak również bugnął się Gengar
-Nie ma wszystkich poków np. Taurosy
-Powinny być respy wszystkich legend, tzn. jęsli poki są do 4-5 gen to legi powinny być wszystkie do 4-5 gen


Jeśli Macie bugnięte poki, czy też znaleźliscie jakieś bugi, błędy czy istotne poprawki, piszcie!!!

Jeśli coś znajdę lub mi się przypomni, Edytuję post.

//Małe poprawki sobie pozwoliłem wprowadzić między innymi z pisownią i użytymi "skrótami"
niektóre Świrus zna bugi i to bardzo dobrze więc np: pokedex mogłeś sobie darować bo w końcu sam On go wyłączył.
Danse Macabre.



Co do stat to proszę...
Za 101 lvl dostał 73 sp att za 102 67sp att za 103 73 sp att .. a za 104... kpina ;x
Dodam, że full happy nie odsyła mi już serduszek i najedzony full... i tak cały czas... od kąd go złapałem ;x
Lista Bugów, błędów i kilka poprawek PIZdXA

Kolejne .. 105 lvl ... no prosze was.. ;x
Lista Bugów, błędów i kilka poprawek Ewh3Hk

106.. widzicie jaka różnica? A to i tak nie max...
Lista Bugów, błędów i kilka poprawek DYPJ1a


Ostatnio zmieniony przez Jaciub dnia Czw Sty 22, 2015 8:00 pm, w całości zmieniany 9 razy

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 27
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Lista Bugów, błędów i kilka poprawek Empty Re: Lista Bugów, błędów i kilka poprawek

Pisanie by Mystogan Wto Sty 20, 2015 12:44 pm

Dobra robota Very Happy Co do mnie, to nie zniknął mi Sh Mewtwo tylko Rayquaza którą dostałem od tego gościa co sklonował boxy xD Sh Mew2 wypadł mi z boxa już dawno, z punktów które dostałem za reset. A jeśli chodzi o pokedex, to brak możliwości zrobienia questu na Box4 strasznie mnie dobija bo bez tego questu nie można wejść na resp Groudona i Giratiny (pewnie jest coś jeszcze). Dlatego wnoszę o to, by respy na które można wejść wyłącznie po skończeniu questu na Box4, zostały zmienione na ukończenie np. ligi.
Mystogan
Mystogan
User
User

Liczba postów : 16
Reputacja : 1
Join date : 06/01/2015

Powrót do góry Go down

Lista Bugów, błędów i kilka poprawek Empty Re: Lista Bugów, błędów i kilka poprawek

Pisanie by Jaciub Wto Sty 20, 2015 2:42 pm

Danse dlaczego usunąłeś o moim Sh Mewtwo? Nawet pojęcia nie miałem , że on jakiś klonowany... Dopiero Mysto mi dzisiaj powiedział ;x
Chcę go spowrotem, albo moje td + cuksy oraz konsekwencje dla gracza Hoop.... Gdyż to był cały mój dorobek.. ;x A On bardzo dobrze wiedział co sprzedawał, nie chciał powiedzieć skąd ma. Myślałem, że kupił..


//Wulgaryzm Smile
Danse Macabre


Ostatnio zmieniony przez Jaciub dnia Wto Sty 20, 2015 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 27
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Lista Bugów, błędów i kilka poprawek Empty Re: Lista Bugów, błędów i kilka poprawek

Pisanie by Sanato Wto Sty 20, 2015 3:33 pm

Mam to samo co Jaciub wymieniłem się cuksami i td za Mewtwo a dziś go już nie mam ;/

Sanato
User
User

Liczba postów : 12
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014

Powrót do góry Go down

Lista Bugów, błędów i kilka poprawek Empty Re: Lista Bugów, błędów i kilka poprawek

Pisanie by Jaciub Czw Sty 22, 2015 1:49 pm

Nw czy to bug, czy o co tu chodzi...
Ale nie da się wejść...
Lista Bugów, błędów i kilka poprawek KfC0Kg

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 27
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Lista Bugów, błędów i kilka poprawek Empty Re: Lista Bugów, błędów i kilka poprawek

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach