Pokemon Destiny :: Official Forum ::
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Reset Postaci

+16
Qwasny
kudlaty
witekmn
mersik69
Pro Trainer
Aguero
Nabu
Percival
Jaciub
Basemar
Ten Zly
mroczny
ladzin
$wirus
Pina Colada
vbody
20 posters

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Co sądzicie o resecie postaci ?

Reset Postaci - Page 2 I_vote_lcap54%Reset Postaci - Page 2 I_vote_rcap 54% 
[ 27 ]
Reset Postaci - Page 2 I_vote_lcap46%Reset Postaci - Page 2 I_vote_rcap 46% 
[ 23 ]
 
Wszystkich Głosów : 50
 
 

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Aguero Sro Gru 31, 2014 5:49 pm

Napisałem swoją opinie na temat restartu, to że jakiś cymbał specjalnie mnie prowokuje i obraża to już nie moja wina. Mógł to napisać na pw, tak to jest jak sie otwiera puszke pandory a później próbuje załatać dziure.
Aguero
Aguero
User
User

Liczba postów : 24
Reputacja : 1
Join date : 18/12/2014
Age : 30
Skąd : Pomorze

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Jaciub Sro Gru 31, 2014 5:49 pm

Ostatni raz publicznie napiszę do Cb wiadomość "Jeżeli masz zamiar mnie obrażać i sie kłócić to napisz na pw i tam przedyskutujemy wszystko" Napisałem to w innym teamcie + 2 krotnie ty obraziłeś mnie... Pisząc "Gdy ja no life'iłem inni ... żyli?" miałem co innego na myśli, inaczej to odebrałeś.. "bunt młodzieńczy" - nie przyszło Ci do głowy słowo metafora?
Jak masz już zamiar klnąć to chociaż cenzury używaj...


Jak napisałem wcześniej czekam na PW! teraz się confem pobawie ;d


@Edit \/
1. Po co przepisujesz dokładnie to samo co ja wcześniej napisałem
2. Obrażasz gracza...


Ostatnio zmieniony przez Jaciub dnia Sro Gru 31, 2014 6:00 pm, w całości zmieniany 1 raz

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 28
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Aguero Sro Gru 31, 2014 5:56 pm

Idź sie lepiej dildosem pobaw. Nie ma sensu pisać na pw, jeżeli nie masz co robić w sylwestra tylko kłócić się o pokemony z ludźmi to congratulations xD Peace
Aguero
Aguero
User
User

Liczba postów : 24
Reputacja : 1
Join date : 18/12/2014
Age : 30
Skąd : Pomorze

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Percival Sro Gru 31, 2014 6:27 pm

A może skoro wszyscy wiedza komu Bland dał poki to nie wystarczy tylko jemu ich zabrać ??

Percival
User
User

Liczba postów : 4
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Nabu Sro Gru 31, 2014 6:39 pm

Widzę tutaj niektórzy na siłę chcą wyrobić sobie "pozycję", ale tym razem przejdę obok tego obojętnie.

"Usunąć legendy i zostawić lvle" - tak na chłopski rozum - jak w tym jest sens? Taki 300lvl, który w swoim teamie miał jedynie legendy ma teraz lecieć na caterpie żeby cokolwiek mieć? No way.

Nie rozumiem również tego płaczu u lvle - gdyby nie ten x2 to taki 400lvl nigdy by się tutaj nie pojawił,a mówienie że inni siedzieli w pc i narzekali, a on expił nie jest żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ MIELI na co narzekać.

Niektórzy tutaj nie pojmują również terminu "resetu postaci" - jest to pełne wyczyszczenie bazy oraz mapy(domków) co za tym idzie WSZYSTKIEGO co zdobyliście = musicie się z tym pogodzić. Dlaczego ja chce resetu? Bo w tym momencie na serwerze nie ma co robić - wszystko zdobywa się za szybko - po co mam siedzieć na legendzie skoro mogę sięgnąć po telefon? Po co mam expić skoro za chwilę wszystkie moje pokemony maja max lvl?

Jeżeli ktoś chce się ustosunkować do mojej wypowiedzi to niech napiszę coś sensownego, bo prowokacje i wyzwiska po mnie spływają.
Nabu
Nabu
User
User

Liczba postów : 110
Reputacja : 6
Join date : 13/03/2013
Age : 26
Skąd : Kraków.

http://nabuu.pl

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Ten Zly Sro Gru 31, 2014 6:47 pm

Ale co Wy gadacie, że "Czemu takich problemów nie ma TOP2, TOP3 itd...?" akurat mam duży problem z tym nie kupiłem żadnego legend boxu ani nic. Legendy mam uczciwie zdobyte i teraz mi all zabiora i nie bd mail nic z tego bo zł nie wydalem. A Wy staliscie w dp nic nie robiliscie kupiliscie legend boxy. Macie legendy i wam je zwroca tak ? parodia...


jeżeli ma byc restet to bez zadnego zwracania legend, zwracania pkt itp

niech wszyscy zaczynaja od zera


Morfina

Ten Zly
User
User

Liczba postów : 7
Reputacja : 0
Join date : 18/12/2014

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Jaciub Sro Gru 31, 2014 6:52 pm

Ten Zły. Ja na legi ani shiny też ani złotówki nie wydałem Wink

Nabu: Ty taki ****** i taki ****** xD nie no, a na serio to masz rację.
Moim zdaniem wszystko zepsół ten świąteczny exp i te częste eventy.. Co dziennie legi się sypały.. Ale z drugiej strony to jest chyba serwer easy? To chyba o to chodzi, że wszystko szybko przychodzi? Chyba, że to serwer Medium wtedy jest trochę problem Very Happy

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 28
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Nabu Sro Gru 31, 2014 7:19 pm

Easy, easy, ale nie przesadzajmy. Nie zwalając na nikogo winy, były osoby które "żyły" eventami, nie robiąc nic innego poza "grzaniem" PC. 2 eventy dziennie = 6 boxów 0 = około 42! boxów w tygodniu, a co za tym idzie napływ legend. Więc dobrze mówisz, wszystko zostało zniszczone przez zbyt częste eventy, które na administracji były wręcz wymuszane, bo pytanie "KIEDY EVENT?!?!?" było jednym z najczęściej zadawanym na Helpie/GC. Jedynym ratunkiem dla tego serwera jest zmniejszenie rat, liczby eventow, no i cały czas wspominany reset Wink
Nabu
Nabu
User
User

Liczba postów : 110
Reputacja : 6
Join date : 13/03/2013
Age : 26
Skąd : Kraków.

http://nabuu.pl

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by vbody Czw Sty 01, 2015 7:27 pm

Aguero, ale ty dalej nie rozumiesz jednej sprawy,Czy wam się to podoba czy nie to i tak Swirus bedzie wzorował się ankietą .. aktualnie jest 12 głosów na tak a 3 na nie ... więc reset jest przewidziany ... więc nie rozumiem waszej dyskusji ..

vbody
User
User

Liczba postów : 7
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Aguero Czw Sty 01, 2015 8:24 pm

Ja o tym wiem, wyraziłem tutaj tylko swoją opinie, a to że komuś się to nie podoba i szuka spin to już jego problem.
Aguero
Aguero
User
User

Liczba postów : 24
Reputacja : 1
Join date : 18/12/2014
Age : 30
Skąd : Pomorze

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by vbody Czw Sty 01, 2015 8:48 pm

Ale tutaj nikt nie szuka spin,szanuje twoją opinię, ale nie potrzebnie prowokujesz Swirusa tym że jak zrobi reset to przestaniesz grać, wiesz że wszyscy mają to gdzieś bo jak nie ty to ktoś zawsze na twoje miejsce wbije .. więc nie prowokuj takimi tekstami ..

vbody
User
User

Liczba postów : 7
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Aguero Czw Sty 01, 2015 9:19 pm

Prowokuje Świrusa ? To widzę że nie potrafisz zinterpretować czyichś słów. Na chuj on ma się przejmować tym że nie będę grał, jeden gracz w te czy we w te nic nie zmieni. Oczywiście trzeba się przygotować też na to że więcej ludzi skończy tutaj gre, to jest wasza decyzja, ja już zakończyłem dyskusję w tym temacie.

PS. Wiem że próbujecie się podlizać Swirusowi pisząc te swoje ''mądre'' wypowiedzi bo każdy z was startuje na tutora, mimo wszystko przekonacie się że ranga to nie zabawa i będzie to dokuczliwe. Życze powodzenia w dalszej grze na serwerze i w życiu wam wszystkim. 3mcie sie.
Aguero
Aguero
User
User

Liczba postów : 24
Reputacja : 1
Join date : 18/12/2014
Age : 30
Skąd : Pomorze

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Jaciub Czw Sty 01, 2015 10:50 pm

Aguero na prawdę nie potrafisz ogarnąć języka?

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 28
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Aguero Pią Sty 02, 2015 12:37 am

A ty naprawdę nie potrafisz pilnować własnego nosa ?
Aguero
Aguero
User
User

Liczba postów : 24
Reputacja : 1
Join date : 18/12/2014
Age : 30
Skąd : Pomorze

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by ladzin Pią Sty 02, 2015 1:40 am

JPRD Aguero placzesz ? co to bylo 400 lvl i top 1 bylbys top 2 gdybym chcial expic i nie tylko ja   poza tym Percival skoro juz sie wypowiadasz to opowiedz nam skąd miales 360 lvl  lub skąd masz teraz 300 lvl bo jakos nie widzialem cie jak bys gral a co do oddania leg.... polowa osb nie ma ss, Aguero wybrales exp,loot itd ale nie zauważyłeś ze serw ma pelno bugów  ktore przydalo by sie troche  poprawic ?    :* <3  mozecie hejtowac Razz ja i tak mam na to wyjebane :p serw jak serw kiedys i tak upadnie i gówno z tego bd mieli wiec juz mozecie nie płakać . widac Aguero niby 20 lat a zachowujesz sie jak dziecko w tej chwili "bd reset nie bd gral" czy cos takiego po 1 nikt cie nie zmusza a po 2 ludzie glosuj wiec nie tylko ja chce resa ,,, co do rangi nie pisz ze kazdy chce tuta itd.... np ja nie startuje w tych wyborach xddd

ladzin
User
User

Liczba postów : 50
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014
Age : 28
Skąd : Gwo

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Aguero Pią Sty 02, 2015 2:28 am

Ja jebe rzucacie się tutaj jak komornik na tv, keep calm ludzie, napisałem że kończe z tym serwerem jak będzie reset i to moja sprawa jaki jest w tym konkretny powód, nie powinno was to interesować - pilnujcie swoich spraw. To że wam reset pasuje nie znaczy że innym także -.- Po raz kolejny powtarzam że napisałem tylko swoją opinie, a wy sie uczepiliście tego jak muchy gówna. KEEP CALM x2 ''Byłbym top2 gdybyś expił'' ekhm Tylko że gdy ty płakałeś jak ci sie pokemony bugowały i ludzie expili na x2 to ja grałem dalej ;] Bo zaczęliśmy expić na x2 w tym samym momencie, gdy zostały 2 godziny do końca i już paru ludzi mnie przegoniło w lvlu. Wiec zastanów się kto tu tak naprawdę PUACZE. Sram sromotnie na wasze hejty xD Keep Calm x3, to tylko gra a wy sie spinacie jak walentynka na szafce.
Aguero
Aguero
User
User

Liczba postów : 24
Reputacja : 1
Join date : 18/12/2014
Age : 30
Skąd : Pomorze

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Pro Trainer Pią Sty 02, 2015 10:59 am

Jestem za tym żeby był reset postaci, ponieważ już nudne sie zrobiło same expienie, questy itd. wbije sie 200 level i all questy możesz mieć wykonane, dlatego właśnie przestałem grać i właśnie przestałem od Wigilii, bo były Święta i trzeba spędzić ten czas z rodziną/przyjaciółmi, a nie expieniem w Pokemon Destiny... tak jak zauważyłem to dużo osób było online wtedy -.- tak samo Sylwester, wtedy 31 grudnia był serwer offline chyba i właśnie dobrze Świrus zrobił(albo crash), a wy ludzie piszecie że był ten x2 exp i lvl'e wbili, ale to było właśnie w Wigilie, więc ci co zrobili dobrze i nie grali wtedy to nie muszą płakać że ktoś ma większy lvl od niego, bo postąpili słusznie spędzając ten czas właśnie tak jak napisałem wyżej. To tyle z mojej strony możecie rzucać mięsem w moją strone, ale taka jest prawda.  

3majcie sie - Pro Trainer.

Pro Trainer
User
User

Liczba postów : 25
Reputacja : 0
Join date : 21/12/2014

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by $wirus Pią Sty 02, 2015 12:03 pm

Ankieta konczy sie dzisiaj o 20:00

$wirus
Admin
Admin

Liczba postów : 48
Reputacja : 1
Join date : 12/03/2013

https://pokedestiny.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by ladzin Pią Sty 02, 2015 12:42 pm

wiesz czemu nie expilem na tym 2 x exp  bo kvrwa  nie po to sie meczylem tyle dni zeby ktos mnie pobil z lvl w kilka 3-5 h a poki mialem ok do expa   poza tym mysle ze i tak jest za duzy :p i To jest tylko Gra my mozemy miec tylko dobre poki , znajomych itd  ale nic na dłuższą metę  moim zdaniem juz sie nie wypowiadam i mam nadzieję ze to bedzie ostatni res itd... What a Face


$wirus mam rozumiec ze dzis o 20 reset account ?

ladzin
User
User

Liczba postów : 50
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014
Age : 28
Skąd : Gwo

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by vbody Pią Sty 02, 2015 3:27 pm

Widzę że ktoś ładnie multi-kont narobił ...

vbody
User
User

Liczba postów : 7
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Aguero Pią Sty 02, 2015 4:26 pm

Hahah grubo xD
Aguero
Aguero
User
User

Liczba postów : 24
Reputacja : 1
Join date : 18/12/2014
Age : 30
Skąd : Pomorze

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by $wirus Pią Sty 02, 2015 4:39 pm

Wszystkie MC z danego adresu ip (ktorych jak do tej pory jest 18) nie beda brane pod uwage Smile

$wirus
Admin
Admin

Liczba postów : 48
Reputacja : 1
Join date : 12/03/2013

https://pokedestiny.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by mersik69 Pią Sty 02, 2015 4:46 pm

Dobra czas na mnie... Widze ze ladnie zal wam sciska te male zgrabne cipki... Nie po to siedzialem po nocach by lapac te pierdolone legi i bilem te pierdolone charizardy by teraz stracic wszystko... To ze jestescie zazdrosnymi ciotkami i nie umiecie sie pogodzic ze sa lepsi nie oznacza ze najlepsi maja cierpiec... ogarnijcie dupy i grajcie,gdybyscie grali tyle co ja i Aguero rowniez mieli byscie mase legend i wysoki lv .A co do tego ze ja niby cos od Blanda kupilem dostalem to bzdura Smile Owszem wygralem 5eventow i dostalem legemd boxy a reszte zlapalem na najazdach,respach, piss joł zazdrosne uje

mersik69
User
User

Liczba postów : 22
Reputacja : 2
Join date : 02/01/2015

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by mersik69 Pią Sty 02, 2015 4:46 pm

Dobra czas na mnie... Widze ze ladnie zal wam sciska te male zgrabne cipki... Nie po to siedzialem po nocach by lapac te pierdolone legi i bilem te pierdolone charizardy by teraz stracic wszystko... To ze jestescie zazdrosnymi ciotkami i nie umiecie sie pogodzic ze sa lepsi nie oznacza ze najlepsi maja cierpiec... ogarnijcie dupy i grajcie,gdybyscie grali tyle co ja i Aguero rowniez mieli byscie mase legend i wysoki lv .A co do tego ze ja niby cos od Blanda kupilem dostalem to bzdura Smile Owszem wygralem 5eventow i dostalem legemd boxy a reszte zlapalem na najazdach,respach, piss joł zazdrosne uje

mersik69
User
User

Liczba postów : 22
Reputacja : 2
Join date : 02/01/2015

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by witekmn Pią Sty 02, 2015 4:48 pm

Policz zesz glosy juz i rob co czeba bo my tu ciekamy z niecierpliwoscia

witekmn
User
User

Liczba postów : 36
Reputacja : 0
Join date : 02/01/2015

Powrót do góry Go down

Reset Postaci - Page 2 Empty Re: Reset Postaci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach