Pokemon Destiny :: Official Forum ::
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fishing / Shiny

2 posters

Go down

Fishing / Shiny Empty Fishing / Shiny

Pisanie by Route Wto Gru 23, 2014 2:26 am

Witam sądze iż jest to server easy bo nie trudno tu sie wyexpic skoro w jeden dzień można osiągnąć 100 lvl Smile tak wiec proponuje w miare minimalnie zwiekszyc szanse spotkania shiny pokemona co w miare urozmaici gre poniewaz teraz to graniczy z cudem Very Happy osobiscie spotkalem 1 shiny w przeciagu jakichs 4-5h grania Smile
Fishing proponuje dodać przynęty Smile np 1 przyneta od 10 lvla lowi sie poliwagi poliwhirle itd
2 przynęta 30 lvl seakingi poliwhirle itp
3 przynęta 40 lvl wartortle / psyduck itp
4 przynęta 70 lvl blastoise / gayardos / feraligator
5 przynęta 90 lvl (srednia szansa na spotkanie danego shiny) Dragonite / mantine / Floatzel / golduck / omastar / Crawdaunt / slowking
6 przynęta i najlepsza 120 lvl i dzięki tej przynęcie bylibyśmy w stanie wyłowić jakieś naprawdę silne pokemony Smile tylko w tej chwili jakos żaden nie przychodzi mi do głowy ;[ więc zapraszam do komentowania Smile lol!

Route
User
User

Liczba postów : 3
Reputacja : 0
Join date : 23/12/2014

Powrót do góry Go down

Fishing / Shiny Empty Re: Fishing / Shiny

Pisanie by Jaciub Pon Gru 29, 2014 3:01 pm

Nie wiem, nie zajmuję się fishingiem wolę latać po świecie i expić Very Happy Ale na jakimś serwie spotkałem się z przynętami oraz, że łowiło się po kilka szt. np 5 magikarpi.
Pomysł ciekawy i warty uwagi.

Jaciub
User
User

Liczba postów : 99
Reputacja : 1
Join date : 27/01/2014
Age : 27
Skąd : Grudziądz

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach