Pokemon Destiny :: Official Forum ::
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bug Arti ball

4 posters

Go down

Bug Arti ball  Empty Bug Arti ball

Pisanie by ladzin Pon Sty 12, 2015 11:14 am

zdje robione na 46 lvl +15
http://zapodaj.net/3663659f77c9a.png.html  

arti zbugowany na 81 lvl  niestety bez ss zapomnialem xd ale kilka osb moze potwierdzic
wiem ze mial hp prawie 38k i 4.7 atk
sam ball
http://zapodaj.net/708c80369a7c9.png.html

ladzin
User
User

Liczba postów : 50
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014
Age : 28
Skąd : Gwo

Powrót do góry Go down

Bug Arti ball  Empty Re: Bug Arti ball

Pisanie by Matison Pon Sty 12, 2015 3:20 pm

Potwierdzam Wink

Matison
User
User

Liczba postów : 16
Reputacja : 0
Join date : 06/01/2015

Powrót do góry Go down

Bug Arti ball  Empty Re: Bug Arti ball

Pisanie by ladzin Pon Sty 12, 2015 4:24 pm

Jedynym BŁĘDEM jaki jest na serwie To Nie Ogarniety [GM] Danse Macabre  do tego te jebane bugi serw pada :p duzo osb odeszlo np jak ja ip ban xd i duzo odejdzie milego grania na easy serwie z crashami ,bugami pzdr Hoop

ladzin
User
User

Liczba postów : 50
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014
Age : 28
Skąd : Gwo

Powrót do góry Go down

Bug Arti ball  Empty Re: Bug Arti ball

Pisanie by Mystogan Pon Sty 12, 2015 5:34 pm

Lol, why ban do tego na ip ? ;c
Mystogan
Mystogan
User
User

Liczba postów : 16
Reputacja : 1
Join date : 06/01/2015

Powrót do góry Go down

Bug Arti ball  Empty Re: Bug Arti ball

Pisanie by Danse Macabre Pon Sty 12, 2015 5:40 pm

Za swoje zachowanie całkowite:).
Hoop, napisałem byś podał lvl i staty bo nie tylko Ty mi napisałeś o bugu i nie mam co robić w życiu tylko pamiętać jak 5 minut przed crashem oddawałem Ci pokemona fochaczu, nie chciałeś podać no to przyjąłem innych, nie zwracając chwilowo uwagi na Ciebie, postanowiłeś się fochnąć i zrobić free itenkz, po tym jak z wszystkimi pokemonami ognarnąłem dałem Ci TP aby dać Ci pokemona Smile napisałeś, że już za późno więc okej, focha strzeliłeś luuźno, potem zacząłeś robić najazd na mnie i na Świrusa itp wiec zasłużyłeś sobie bana gdybyś napisał pieprzone 'przepraszam' na gg dostałbyś unbana proste:).
Wspomniasz, że nie ogarnięty bo co? poprosiłem Ciebie abyś napisał jaki to był lvl i mniej więcej statystyki? No przykro mi, ale nie miałem zapisaną komendę na hotkeyach aby oddać Ci w tej samej sekundzie idealnego pokemona:) Gdybyś napisał jaki to był lvl i to, że statyki (chyba) 3,2k to bym Ci oddał od razu, a tak nie potrzebnie drążyłeś temat, podsyłając mi link gdzie zmuliła mi przeglądarka:). Tyle z mojej strony.

Danse Macabre
Admin
Admin

Liczba postów : 7
Reputacja : 0
Join date : 04/01/2015
Skąd : Śwwinoujście

Powrót do góry Go down

Bug Arti ball  Empty Re: Bug Arti ball

Pisanie by ladzin Pon Sty 12, 2015 6:03 pm

no dalem ci link a gdybym napisal staty nie uwierzyl bys pewnie  i napisalem prawde  swir ma wyjebane  tak to by chociaz 1 h dziennie  na serwa wbil  a ty nie ogarniety   nie mam zamiaru [przepraszac ] niby za co ?  przed banem zobaczylem ze ktos sie z moim zdaniem zgodzil :p i  jeb nima  nie zalezy mi na stonach itd jedynym pokiem najlepszym  byl arti  a ty jak zwykle swoje ale bzw
wydawalo sie ze spk Ziomek a tu nagle ... widac ze napisanie [nie ogar] lamie ci serce i za takie cos ip bana KPINA odrazu mogles delete jebnac tak szczerze powinna byc notka chyba ze bym cie ostro pojechal!!!  skoro masz adm to powinienes pomagac a nie ze sie z Tb dogadac nie mozna!!!   jakos ze swirem sie dogadywalem i wy sie dziwicie ze malo osb gra  to PZDR  A tak wgl to od czego Basemar jest jak On nic nie rb...... a jezeli chodzi o zachowanie calkowite popytaj graczy to ci opowiedza Very Happy

ladzin
User
User

Liczba postów : 50
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014
Age : 28
Skąd : Gwo

Powrót do góry Go down

Bug Arti ball  Empty Re: Bug Arti ball

Pisanie by Danse Macabre Pon Sty 12, 2015 6:49 pm

Hm.. nie uwierzył? przecież robiłem 5 minut wcześniej Ci tego samego artiego, to bym znów go zrobił tyle, że było trzeba napisać lvl i staty jakie wcześniej Ci zrobiłem albo napisać jakie były z screena a nie odsyłać mnie znów do niego gdzie mi przeglądarka zmuliła;). Za co przeprosić? za swoje zachowanie=) Notka? przecież sam napisałeś, że nie chcesz tu już grać, nawyzywałeś więc pomogłem Ci wyjść, przeprosisz pogadamy normalnie, nie to nie Smile z Pannami które się fochają nie ma sensu ciągnąć tematu, nie ogar łamie mi serce? ouo po czym to sądzisz? po tym, że Ci dałem bana PO WYZYWANIU mnie i Świrusa? Czy po tym, że odstawiłem Cię na chwileczkę aby załatwić z resztą graczy sprawę, a potem Tobą?

Sądzę, że wszystko zostało tutaj wytłumaczone i nie ma sensu ciągnąć tego tematu=).

Edit: Dobrze, niech będzie na Twoje, unbana Ci dałem i będzie ban zwykły nie na IP, ale jeszcze raz będziesz wyzywać na prawo i lewo to nie ma sensu byś odwiedzał server aby tylko urwiać wszystkich po kolei Smile.

Danse Macabre
Admin
Admin

Liczba postów : 7
Reputacja : 0
Join date : 04/01/2015
Skąd : Śwwinoujście

Powrót do góry Go down

Bug Arti ball  Empty Re: Bug Arti ball

Pisanie by ladzin Pon Sty 12, 2015 6:51 pm

PANNAMI powiadasz hymm milo  obrazilem .... haha tak jak ty mnie chyba poza tym nie odstawiles tylko strugasz pajaca co do tego jeszcze siedzialem na serwie

ladzin
User
User

Liczba postów : 50
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014
Age : 28
Skąd : Gwo

Powrót do góry Go down

Bug Arti ball  Empty Re: Bug Arti ball

Pisanie by ladzin Pon Sty 12, 2015 6:52 pm

Dobra Przepraszam zachowalem sie jak gówniarz wybaczysz mi ?

ladzin
User
User

Liczba postów : 50
Reputacja : 0
Join date : 26/12/2014
Age : 28
Skąd : Gwo

Powrót do góry Go down

Bug Arti ball  Empty Re: Bug Arti ball

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach